Hakkımızda

Web Tasarım, Adwords Reklamları, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Hizmetleri, E-Ticaret Sistemleri,Grafik Tasarım, Mobil Uygulama,Kurumsal Kimlik

Desen Web & Yazılım

Ankara'da kurulmuş bilişim alanında web yazılım faaliyet gösteren firmamızın amacı ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve firmamızın müşterilerin gözünde kurumsallığını yüceltecek web siteleri yapmaktadır. Bunun yanı sıra sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşımak için yenilikçi web tasarımları, seo çalışmaları, müşteri ihtiyaçlarına uygun proje geliştirme, arayüz tasarımı, kurumsal kimlik çalışması, web yazılım, mobil uygulama, e-ticaret site yazılım hizmetleri sunmaktayız.
Firmamız yeni teknolojiye ayak uydurmak ürününüzü veya hizmetinizi daha büyük bir kitleye tanıtmak ve duyumak amacıyla size özel google adwords reklamları, sosyal medya reklamları, seo çalışmaları yapar. Yaptırdığınız web sitesinin tesliminin ardından sahip olduğununuz web sitesinin en verimli biçimde kullanmanız için ofisinizde veya ofisimizde yapmış olduğumuz panel eğitimini vererek bu akıllı içerik yönetim paneli sayesinde kendinizde kolaylıkla kontrol edebilir ve yenilenen ürün veya hizmetinizi güncelleyebilirsiniz. Kullanacağınız panelin eğitimi ekibimizden tarafından ücretsiz verilmektedir. Yaptırmak istediğiniz web sitesi için en güzel ve bunun yanı sıra işlevsel tasarımları bizde bulabilirsiniz. Ayrıca fiyatlandırma politikamız müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre optimize edilmiş fiyatlardır. İstediğiniz zaman ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz, yapmanı gereken bizimle iletişime geçmek hemen arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım Firmamız, mobil uyumlu kurumsal web siteleri, proje bazlı özgün tasarım web siteleri, e-ticaret siteleri, arama motoru optimizasyonu, mobil uygulama, mobil yazılım, web yazılım, fotoğraf ve video çekimi hizmetlerini uzman personeleriyle sağlamaktadır. Türkiye'nin önde gelen kurum ve firmalarına başarılı projeler sunmuş olan şirketimiz kalite ve profesyonell işler çıkartmıştır. Şirketimiz teknolojiyi en önde takip etmekle beraber, zamanın ötesinde projeler üretmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında birçok proejeye imza atan web yazılım şirketimiz, genç ve dinamik kadrosu ile müşterilerine daime en yeniyi ve en kaliteliyi sunmayı ilke edinmiştir.

Bir Mesaj Gönderin.

Sizlere geri dönüş yapabilmemiz için formu doldurunuz.