Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Geliştirme

Firmamız teknolojinin gereksinimlerini sürekli takip ederek, son kullanıcının ihtiyaçlarını gözden geçirip en hızlı en doğru çözümü bulma çabasındadır.

Bugün dünyada ve ülkemizde olmazsa olmaz haline gelen, kimsenin elinden düşmeyen ve önemli ihtiyaçlarımızdan biri olan mobil teknoloji vazgeçilmezimiz olmuştur.
Bilgiye ulaşmanın en kestirme yolu olan mobil teknolojisi ile ilgili çalışmalarımız, firmaların, kurumların ve kişilerin işlerini çok kolaylaştırmaktadır.
Firmamız, iOS ( Iphone, Ipad, Ipod ve diğer apple ürünleri ), Android ve Windows mobil platformları üzerinde uygulama çalışmaları yapmaktadır.
 

Mobil Uygulama Nedir?

Mobil Uygulamalar ; IOS, Android ve Windows işletim sistemli telefon ve tabletler hayatımızın önemli bir parçası haline geldiler. Artık bir bilgisayarın sahip olduğu hemen her kabiliyete sahip bu akıllı cihazlar sayesinde, bankacılık, rezervasyonlar, yemek siparişi, bilet alma gibi neredeyse günlük bütün işlemlerimizi bir kaç dokunuşla halletmek mümkün hale geldi. Bunları yaparken üstelik bir yandan da işlerimizi hallederken oyun oynayabiliyor, facebook, twitter, youtube ve diğer tüm sosyal medya hesaplarımıza göz atabiliyor, yol tarifi alabiliyor, e-posta gönderebiliyor ve anlık bildirimler alabiliyoruz.

Neden mobil uygulama bu kadar önemli?

Web siteleri artık vazgeçilmez konumda. Firmaların, toplulukların, kulüplerin, kurumların ve kuruluşların,hatta bireylerin, kısacası tanıtım ve prestije ihtiyaç duyan herkesin internetteki yüzü, vitrini web siteleridir.Bulunabilir olmayı sağlayan, tanıtım ve pazarlama gücünü arttıran, müşteri ile etkileşimi sağlayan ve markadeğerini güçlendiren belki de en önemli araç denebilir. Satış yapma, para kazanma, saha faaliyetlerini yönetme ve daha bir çok işlem için de web siteleri ve portalları çok önemlidir. Günümüzde akıllı telefon ve tabletlerin sayısındaki artışa bağlı olarak mobil uygulamalar da en az web siteleri kadar önemli hale geldiler. İnternete mobil cihazlardan bağlanma sayısındaki artışla birlikte bu cihazların bilgisayarlara göre küçük ekranlara sahip olmaları beraberinde bir sorunu getiriyor: büyük ekranlara göre tasarlanmış web sitelerinin küçük mobil cihaz ekranlarında incelenmesi zorluğu. Bu noktada mobil cihazlara göre yeniden tasarlanmış ve optimize edilmiş mobil uygulamaların önemi öne çıkıyor. Konusunda uzman Fiurry Analytics’in 2011 ortasında yaptığı araştırma, günlük olarak mobil uygulamalarda 90 dakika harcandığını, buna karşılık bilgisayar başında geçirilen sürenin 80 dakika olduğunu ortaya koyarak
bu noktayı vurguluyor.

Bir Mesaj Gönderin.

Sizlere geri dönüş yapabilmemiz için formu doldurunuz.