Web Tasarım

 

Desen Web & Yazılım şirketi olarak ankara web tasarım alanında tüm müşterilerimizi ya kendi ofislerinde ziyaret ederek ya da ofisimizde ağırlayarak ihtiyaçlara yönelik çözümler üretmekteyiz. Ankara ostim'de bulunan ofisimizde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte değerlendirerek proakif çözümler sunuyoruz. İyi bir site hangi özelliklere sahip olmalı?

Sitenizi tasarlarken müşterilerinizin sitenize geldiğindeki deneyimi ile birlikte sizin müşterilerinize ne sunmak istediğiniz de önem teşkil etmektedir. Gelişen internet ortamında sizin de büyümenize yardımcı olacak olan ve ankara web tasarım sektöründe öncü firmalardan biri haline gelen Desen Web & Yazılım firmamız müşterilerimizle mümkün olduğunca yüz-yüze görüşerek sitelerini hazırlamaktayız.

Desen Web & Yazılım şirketimizle anlaşıp internet sitesini yaptıran Ankara'da ki müşterilerimizi kontrol paneli arayüz eğitimi ofislerinde ziyaret yapılarak verilmekedir. Yüz yüze verilen bu eğitim sayesinde internet sitenizde yapmak istediğiniz tüm küçük değişiklikleri yapma imkanınız olmaktadır. Ankara'da bulunan bir çok firmanın isteği web tasarım ihtiyaçları için yüz-yüze görüşme yapabilecekleri bir firma ile anlaşmaktır. Firmamız Ankara'nın herhangi bir bölgesindeki web tasarım ihtiyaçlarınız için en kısa sürede taleplerinizi karşılamaktayız. Siteniz yapılırken dikkat ettiğimiz ve edilecek noktalar;

Günümüz teknolojisinde herkes artık her şeyi telefondan aratmakta, bu sebepten web sitenizin mobil uyumlu olabilmesi müşterilerinizin gözüne daha hoş gözükmektedir. URL yapısı, hem firmanızın hem de vermiş oludğunuz hizmeti öne çıkarmak için önemli bir faktördür. URL yapısını doğru bir şekilde abartmadan kullandığınız takdirde seo'ya çok etkisi olup google'da organik olark ilk sıralara çıkmak için fayda sağlar. Müşterilerinizin web sitenize tıkladığında ana sayfanız ne kadar hızlı açılırsa size ulaşan sayısı da aynı oranda artar. Sayfa açılış hızı en önemli etkenlerden biridir kimse ağır çalışan bir sitede gezinmek istemediği için direk çıkmaktadır. Sayfanın hızlı açılmasına yönelik hizmetini vermiş olduğumuz tasarım ve yazılımla doğru ve temiz kodlayarak sitenin açılış hızını arttırıyoruz.

Müşterilerinizin size daha hızlı bir şekilde erişebilmesi ve firmanızın bir adım önde gözükebilmesi için sektörünüzde en çok kullanılan anahtar kelimeleri belirleyip müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırıyoruz.

Daha detaylı bir açıklama isterseniz SEO Hizmetleri sayfamızı görüntüleyebilirsiniz. Aramam motorunun işleyişine göre web sitelerini düzenleyip, müşterilerin vermiş olduğunuz hizmet ile alakalı arama yaptıkların da karşılarına ilk sizin firmanızın çıkmasını sağlıyoruz. Bu hizmet için Google Adwords sayfamızdan detaylı bilgi edilebilirsiniz.

Uzman kadromuz aracılığı ile web tasarım ihtiyaçlarınızı taleplerinize göre müşteri ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde oluşturmaktayız.
Web site yaptırmaya karar verdiğiniz andan itibaren teslim alana kadar geçen süre içinde proje yönetiminiz profesyonel bir şekilde yapılacaktır.

Firmamız Ankara ilinde yer almakta olduğu için talep etmeniz halinde yerinde ziyaret etmekteyiz.
Web sitenizi yaptıktan sonra eğitimleri ofisimizde veya ofisinizde yapmaktayız. Diğer hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz;

Web Tasarım, Adwords Reklamcılığı, Kurumsal Web Tasarım ve Sosyal Medya Yönetimi,Logo ve Kurumsal Kimlik,E-Ticaret Siteleri,Mobil Uygulama Hizmetleri,SEO Hizmeti,

Bir Mesaj Gönderin.

Sizlere geri dönüş yapabilmemiz için formu doldurunuz.